Menu

O firmie

DSCN3407

 

SZANOWNI PAŃSTWO

Przedsiębiorstwo zaczęło działalność gospodarczą w 1986r, a od 2001r. działa pod nazwą Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric Artur Bygar  z siedzibą w Kielcach. Posiadamy więc wieloletnie  doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych wewnętrznych i zewnętrznych, w projektowaniu, produkcji i montażu elektroenergetycznych urządzeń elektrycznych średniego i niskiego napięcia.

 

 

 

 

iStock_000002807333MediumOd lat Elstar Electric wykonuje instalacje i dostarcza urządzenia elektryczne dla zakładów przemysłowych, szpitali, do obiektów użyteczności publicznej, biurowców i  kompleksów biurowych, obiektów  sportowych, central telefonicznych, stacji transformatorowych, instalacji  odnawialnych  źródeł energii – w tym instalacji do spalania biomasy.

 

 

 Wszystkie wykonywane przez nas roboty elektryczne oraz produkowane przez nas urządzenia spełniają wymagania norm polskich i międzynarodowych.

Stosowana przez nas nowoczesna technologia, komponenty renomowanych firm światowych, najwyższa jakość stosowanych materiałów i surowców to bardzo istotny powód żeby mieć do nas pełne zaufanie.

Artur Bygar
właściciel